Polityka prywatności

Polityka prywatności

Korzystanie z serwisu internetowego norweski.pl jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w Polityce Prywatności

Dane osobowe

W czasie korzystania z serwisu norweski.pl (wypełnianie formularza kontaktowego) wymagane będzie podanie danych osobowych. Dane te będą wykorzystane jednorazowo, wyłącznie do kontaktu w konkretnej sprawie.

Serwis norweski.pl nie gromadzi, nie przetwarza oraz nie udostępnia i nie wykorzystuje w celach marketingowych przekazanych danych, a tym samym nie przekazuje ich osobom trzecim w jakiejkolwiek formie.

Odpowiedzialność cywilna

Serwis norweski.pl zastrzega sobie prawo do zmiany, uzupełnienia, czasowego zawieszenia bądź likwidacji zawartości serwisu (dotyczy to również Polityki prywatności) bez specjalnej zapowiedzi. Nie ponosi również odpowiedzialności za szkody (materialne lub moralne) mogące powstać przy wykorzystaniu publikowanych w serwisie informacji.

Serwis norweski.pl  nie ponosi odpowiedzialności za poprawność działania oraz treści zawarte na stronach zewnętrznych, do których linki znajdują się w serwisie.

Prawa autorskie

Wszelkie informacje zawarte w serwisie norweski.pl są chronione prawem autorskim i nie mogą być powielane i rozpowszechniane bez odpowiedniego upoważnienia.